AutoNews
АвтоНовини України

Австралієць покрив кузов своєї машини 35-міліметровим шаром трави

Австралієць повністю покрив кузов свого автомобіля - Mitsubishi Magna - 35-міліметровим шаром штучної трави. Автомобіль виставлений на продаж на інтернет-аукціоні eBay. На даний момент його вартість складає 510 австралійських доларів (близько 525 доларів США).
«Автомобіль виглядає краще, ніж ваша галявина. Машина на ходу, але вимагає уваги через деякі проблеми. Якщо ви божевільний, то не звернете увагу, що автомобіль продається без реєстрації і сертифікатів безпеки, зате на ньому є штучна трава! Машина відмінно підходить для особистих і ділових цілей і привертає увагу більше, ніж Ferrari», - написав у додатку до лоту продавець.

Виставлений на аукціон седан Mitsubishi Magna був випущений в 1998 році. Автомобіль оснащений трилітровим бензиновим мотором V6 потужністю 190 кінських сил. Двигун працює разом з чотирьохдіапазонним «автоматом». На момент виставлення «Магни» на аукціон її пробіг склав 218 тисяч 179 кілометрів.

Модель Mitsubishi Magna випускалася з 1985 по 2005 рік. За цей час вона встигла змінити три покоління. У країнах СНД седан продавався під ім'ям Galant.

17.10.2012

<< В Ізраїлі побудували велосипед з картону  |  Створено перші в світі монолітні карбонові диски >>


144 Ссылки
© 2010-2018 AutoNews-Ua.Info.
Повна версія сайту