AutoNews
АвтоНовини України

Автомобілі попередять водіїв про загрозу інфаркту

Вчені з Мюнхенського технічного університету спільно з фахівцями BMW Group придумали новий спосіб запобігання ДТП. Вони розробили систему, що контролює стан здоров'я водія. Вмонтована в кермо автомобіля технологія буде попереджати автомобіліста про небезпеку, і зупиняти машину в разі погіршення його самопочуття.

Як пояснюють автори розробки, інтегровані датчики в кермі здатні вимірювати частоту серцевих скорочень, опір шкіри і насичення крові киснем, а також виявляти переднепритомний стан і загрозу інфаркту. Дотик пальців водія до датчика допоможе визначити, чи знаходиться він у стресовому стані, перевищений чи рівень артеріального тиску. Відповідні параметри можуть виводитися на дисплей в салоні.

При виявленні стресової ситуації машина може блокувати телефонні дзвінки або знижувати гучність музики. У більш важких ситуаціях - увімкнути аварійну сигналізацію або зменшити швидкість до автоматичного екстреного гальмування. Фахівці вважають, що їх розробка буде особливо корисною для літніх водіїв.

11.11.2011

<< Бред Пітт купив радянський танк Т-34  |  Виставлено на продаж найшвидший Harley-Davidson >>


144 Ссылки
© 2010-2018 AutoNews-Ua.Info.
Повна версія сайту