AutoNews
АвтоНовини України

В Ізраїлі побудували велосипед з картону

50-річний інженер-винахідник Іцхар Гафні з ізраїльського містечка Ахітув планує налагодити масове виробництво дешевих велосипедів.

Собівартість виробництва такого картонного велосипеда - близько 9 доларів, а продавати їх Гафні, експерт з розробки конвеєрів, збирається приблизно по 20 доларів. Велосипед для дорослої людини важить близько 9 кг, повідомляє NEWSru Israel з посиланням на агентство Reuters.
Гафні повідомив, що після того як картону надається форма, матеріал просочується спеціальною речовиною, яка робить його жорстким і водостійким. Він стверджує, що помістив картонний велосипед у воду на кілька місяців, після чого транспортний засіб не постраждав.

Планується випуск декількох моделей, включаючи велосипед з електричним мотором і зменшений велосипед для дітей в бідних африканських країнах.
Варто відзначити, що Іцхар Гафні не є піонером у винаході картонного велосипеда. Ще в 2008 році 21-річний житель британського Стокпорт Філ Брідж винайшов такий велосипед. Правда, у британця прототип такого велосипеда коштував близько 30 доларів: картонна рама коштувала 6 доларів, але колеса, педалі та ланцюг збільшили його вартість.

18.10.2012

<< Британські вчені навчилися робити бензин з повітря  |  Австралієць покрив кузов своєї машини 35-міліметровим шаром трави >>


144 Ссылки
© 2010-2018 AutoNews-Ua.Info.
Повна версія сайту